خدمات Cip

تشریفات اداری و مراحل پیش از سفر یکی از مهمترین دغدغه های مدیران اقتصادی در سفر است. در اغلب کشورها این مراحل با استفاده از بخش خاصی از ترمینال مسافرتی که اصطلاحاً به آن لانچ می گویند تسهیل شده است.

فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) به عنوان یک فرودگاه پیشرو در خاورمیانه به جز لانچ موجود در ترمینال خروجی آن مجهز به یک ترمینال کامل مسافرتی خصوصی برای مدیران اقتصادی است که به این افراد CIP می گویند و به همین علت این ترمینال جایگاه تشریفات اختصاصی CIP نام گرفته است.

کلیه خدمات فرودگاهی از آغاز سفر یعنی ترانسفر فرودگاهی و تحویل بار و اخذ کارت پرواز با گیت اختصاصی گذرنامه و بازرسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و انتقال با خودروی تشریفاتی تا پای پلکان هواپیما در این جایگاه فراهم شده تا مدیران اقتصادی سفری توأم با آرامش خیال و اطمینان خاطر را داشته باشند.

استفاده کنندگان از جایگاه در صورت تمایل می توانند برای ترانسفر فرودگاهی به جز خودروی رسمی جایگاه یعنی ولوو X60 از ترانسفر تشریفاتی با ناوگانی متنوع و به روز از خودروهای لاکچری تشریفات تجاری ایران استفاده نمایند.

هزینه های پرداخت شده در این پرتال دقیقاً مطابق با تعرفه جایگاه بوده و 9 % مالیات بر ارزش افزوده در آن محاسبه شده که توسط جایگاه پرداخت می شود.

استفاده کنندگان از جایگاه می توانند در صورت تمایل برای پرداخت عوارض خروج از کشور از دستگاههای مخصوصی که با همکاری بانک ملی ایران در جایگاه نصب شده است، استفاده نمایند.

کلیه خدمات جایگاه در این پرتال به صورت آنلاین قابل رزرو بوده و از اول مرداد ماه سال 1393 که این پرتال راه اندازی شده است تا کنون قریب به 160.000 کاربر در آن ثبت نام نموده و از خدمات آن استفاده می نمایند.

کلیه استفاده کنندگان از خدمات پرتال و یا جایگاه تشریفات اختصاصی فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) می توانند در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات با مرکز امور مشتریان با شماره 88390409 تماس حاصل نمایند.

 

هزینه 375/000 تومان می باشد .