آبشار Cheonjiyeon

آبشار Cheonjiyeon در جزیره ججو در کره جنوبی قرار دارد. نام Cheonjiyeon به معنی آسمان (Ch’eon) در ارتباط با زمین (جی) است. این آبشار که یکی از جاذبه‌های توریستی مهم در Jeju-do به شمار می‌رود، 22 متر ارتفاع و 12 متر عرض دارد. هر چند آب، همیشه در منطقه خاصی می‌ریزد، ولی بسته به مقدار باران، ممکن است پهنای آب آبشار گسترش یابد. در پایین آبشار، برکه‌ای مصنوعی با 20 متر عمق قرار دارد. دو سد کوچک به حفظ ارتفاع آب در سطحی خاص کمک می‌کنند.در اینجا می‌توانید از سنگ‌های آتشفشانی بزرگ در مقابل آبشار عکس بگیرید. سرچشمه آبشار Cheonjiyeon، چشمه‌ای است که از کف مسیل Somban بیرون می‌آید. این آبشار یکی از سه آبشار معروف ججو است؛ دو آبشار دیگر، Cheonjeyeon و Jeongbang هستند.

برای رسیدن به آبشار، بازدیدکنندگان باید از یک دنباله باریک عبور کنند. در نزدیکی ابتدای مسیر، یک قایق سنتی کره‌ای به نام t’e-U که نماد فرهنگ کره‌ای است، قرار دارد. در شب، «چهره پنهان»، یا نمایی از صخره‌ها، در زیر نور چراغ‌های شب دیده می‌شود که برای بازدیدکنندگان بسیار جذاب است.

آبشار Cheonjiyeon همچنین، به سبب زندگی گیاهی و جانوری متنوع آن در مسیری که از میان یک باغ می‌گذرد، شناخته شده است. درست قبل از رسیدن به مسیر آبشار، باید از یک پل که طیف گسترده‌ای از ماهی‌ها در آن مشاهده می‌شوند، عبور کنید. این منطقه، یکی از جذاب‌ترین نقاط توریستی در کره جنوبی است.

نقشه گوگل

فیلتر دسته:

فیلتر درجه هتل: