جه جو

جه جو (به کره‌ای: 제주도)[۱] یکی از ۹ استان کشور کره‌جنوبی است. یک جزیره آتشفشانی میباشد که پیش از دوران بیشتر فوران های آتشفشانی تشکیل شده است . با شناسایی مناظر منحصر بفرد آتشفشانی و تنوع زیستی جزیره .کل جزیره در لیست میراث جهانی یونسکو به عنوان “جزیره آتشفشانی و دهانه های گدازه ججو ” ثبت شده است . کوه بلند هالاسان در مرکز جزیره قرارگرفته و منطقه عظیمی را پوشش داده است و دهانه های آتشفشان ثانویه و بازالت در سراسر جزیره پخش شده اند که نشان دهنده فعالیت آتشفشانیه ججو در گذشته میباشد. این جزیره نه تنها دارای شگفتی های طبیعی میباشد بلکه بخش گردشگری آن توسعه یافته وموزه های متعددی وجود دارد که به یک موضوع خاص تخصیص یافته است. گستره جزیره به دو منطقه بزرگ ججو در شمال و سئوگ تقسیم شده است . وکوه آلاسان در مرکز آن است . بنابراین مسافران باید برنامه های سفر خود را از قبل بدانند.

این جزیره دارای آب و هوای اقیانوسی ملایم است که در طی سال کمترین بازه تغییرات دما را در بین شهرهای کره جنوبی دارد. دمای این جزیره در گرمترین فصل سال در تابستان بیش از ۳۵.۸ درجه سانتیگراد و در زمستان در سردترین زمان کمتر از ۲.۳- درجه سانتیگراد نمی‌شود.

در طول روز معمولا تاکسی ها با هزینهی حدود 100/000 وان برای جاذبه های مهم گردشگری در دسترس میباشند .ولی مسافران باید هزینه وعده غذایی راننده را جداگانه پرداخت کنند.

 

نقشه گوگل

فیلتر دسته:

فیلتر دسته:

فیلتر درجه هتل: