سئول

سئول، پایتخت کره‌ای‌ها، یک شهر به تمام معناست. یکی از آن شهرهایی است که بسیاری از اولین‌ها و‌ ترین‌های جهان را در دل خود جای داده است. شهری با بیش از دو هزار سال قدمت، چندان عجیب نیست که سنت‌ها و فرهنگ‌های بسیاری را در دل خود جای داده باشد.

در این شهر برای اقامت با گزینه‌های متعددی رو به رو مي‌شويد؛ از مهمانخانه‌های ارزان گرفته تا هتل‌های فوق لوکس. اگر به دنبال یک جای متوسط هستید بهترین مکان هتل‌های جذاب منطقه «باکونز» است که با قیمت مناسب سرویس‌های خوبی هم به توریست‌ها ارائه می‌دهند. در هر صورت خیال‌تان راحت باشد در سئول با هر بودجه‌ای می‌توانید هتل مناسبی پیدا کنید.

سیستم حمل و نقل سئول یکی از بهترین و کارآمدترین سیستم‌های حمل و نقل عمومی جهان است. سهولت در استفاده، نظافت، سرعت و خدمات مناسب از عواملی است که سيستم حمل و نقل این شهر را از شهرهای دیگر جهان متمایز می‌کند. متروی این شهر از ساعت 5.30 تا نیمه شب کار می‌کند و در همه خطوط و ایستگاه‌های آن به سه زبان کره‌ای، انگلیسی و چینی نوشته شده است. می‌توانید بلیت مترو را از دستگاه‌های خودکار خریداری کنید و با مشخص کردن مسیرتان به تمام شهر سرک بکشید. تاکسی در سئول به نسبت بسیاری از شهرهای بزرگ جهان ارزان است. تاکسی‌های معمولی به رنگ نارنجی هستند و در تمامی خیابان‌های شهر به راحتی در دسترس‌اند. سیستم اتوبوسراني سئول هم در نوع خود جالب است. مي‌توان با توجه به رنگ اتوبوس محدوده آن را تشخیص داد؛ اتوبوس آبی برای ارتباط مناطق بیرونی شهر به مناطق درونی، اتوبوس سبز برای اتصال ایستگاه‌های مترو به مناطق مسکونی مجاور، اتوبوس‌های زرد در یک مسیر گردشی حرکت می‌کنند و… . باغ اسرار آمیز در گذشته مکاني تفریحی برای پادشاهان خاندان چوسان بوده است، اما امروزه پارکي عمومی با مساحت 32 هکتار به شمار مي‌آيد. اين پارك یکی از جذاب‌ترین مکان‌های شهر سئول است. در حقیقت این پارک بزرگترین پارک سرپوشیده جهان است که مي‌توان در آن انواع ورزش‌ها از بولینگ گرفته تا اسکیت روی یخ را تجربه کرد. ساعت بازدید از این پارک از 9.30 تا 23 است.

در شهر شلوغی مثل سئول پیدا کردن نقطه‌ای برای به دست آوردن آرامش غنیمت است؛ مسیر 5.8 کیلومتری جریان آبگرم یکی از بهترین مکان‌های شهر برای پاکسازی ذهن است. شما می‌توانید در این منطقه به تورهای شهری ملحق شوید و یا لذت قدم زدن در تنهایی را برگزینید. این مکان یکی از محبوب‌ترین مکان‌های شهر برای قدم زدن زوج‌هاي جوان است.

نقشه گوگل

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر دسته: